Tuesday, February 23, 2016

Nes

I have to figure out an envelope design for a friend. He have a cable television company and envelope should be as advertisement.


Nothing comes into my head about it.

Iegrāmatošanai: lai atslēgtos no iespējams pabeigtās grāmatas ilustrēšanas un atbrīvotu smadzenēs vietu kam jaunam, beidzot nodomāju izlasīt pirms pus gada no Rīgas speciāli atvesto Endrū Millera “Tīrs”. Divās dienās izlasīju un nepalika pat tās skumjas (nu, tikai tuč tuč), kas prasti man paliek aizverot interesantas grāmatas vākus. Millers viegli raksta, vai arī tulkotāja viegli tulko, vai arī abi labi, bet neskatoties uz smagnējo tēmu loku, grāmata izrādījās tieši tas, kas manai noskumušajai dvēselei bija vajadzīgs, lai mazliet aizmirstos un iegremdētos vēl nereālākā pasaulē, kā pagājuša nedēļa.

Nu vajadzētu Jānim uzzīmēt kādu vēstuļu aplokšņu dizainu, bet kā jau parasti tādās reizēs, man nekas nenāk prātā.. uzskicēju, kā Ness plunčājas savā vannas istabā un dzenā iedomu kuģīšus. Laikam tam nekāda sakara ar to, kas man it kā būtu jādara.

1 comment:

  1. Want To Increase Your ClickBank Banner Traffic And Commissions?

    Bannerizer made it easy for you to promote ClickBank products with banners, simply visit Bannerizer, and get the banner codes for your favorite ClickBank products or use the Universal ClickBank Banner Rotator Tool to promote all of the available ClickBank products.

    ReplyDelete